
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Kto uratuje Wisłę? | |||
| Marcin Brosz |
|
2 | 11,11% |
| Kazimierz Moskal |
|
9 | 50,00% |
| Adam Nawałka |
|
1 | 5,56% |
| Marek Papszun |
|
5 | 27,78% |
| Maciej Skorża |
|
1 | 5,56% |
| Głosujących: 18. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#1
|
|
Moje typy:
1.Maciej Skorża. 2.Marek Papszun. 3.Adam Nawałka. 4.Marcin Brosz. 5.Kazimierz Moskal. Eksperyment z kolegą z Kostaryki nie uda się, bo jak wiemy został sprowadzony przez znajomości z Kikusiem, a nie w wyniku kłamliwej propagandy o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w wyborze trenera. Pytanie będzie wówczas brzmiało: Czy nasz Wszechwiedzący Wizjoner, który chce zmieniać świat (z Wisłą mu się nic nie udaje) pójdzie po rozum do głowy i zatrudni poważnego trenera z wyżej wymienionej listy, czy będzie dalej upierał się w coś co nie uda się. Od tego może nawet zależeć przyszłość Wisły. Ta runda może być kluczowa dla dalszego istnienia Wisły. W przypadku braku awansu dochodzą do nas informacje o planowanej upadłości klubu, bo wbrew propagandzie sukcesu sytuacja jest zła i z pewnością gorsza niż podczas tzw. odnowienia i dużo gorsza niż po przejęciu władzy przez szeroko rozumiane środowiska kibicowskie w 2016 roku. Z pewnością upadek Wisły może być kuszący. Filipiak niedawno umarł, Majchrowski szykuje się do emerytury, więc nie będzie na kogo zrzucić winy dla naiwnych. Wisła wyborem turysty z Kostaryki została po raz kolejny ośmieszona. Sytuacja z ostatnich miesięcy w polityce w Polsce pokazała, że wszystko może się zmienić. Partia, która przez osiem lat praktycznie wszystko zawłaszczyła, której przywódcy sądzili, że będą rządzić na wieki wieków przegrała wybory. Dla przypomnienia: Przywódcy tej partii wielokrotnie byli wielbieni na Wiśle. Nie mogą pogodzić się z utratą władzy, urządzają liczne protesty w obronie milionowych pensji propagandzistów z TVP, którzy teraz przeszli do Republiki i w obronie bandytów, którzy wreszcie trafili do więzienia za wszelkie zło, które wyrządzili Polsce i Polakom. Wierzymy głęboko, że Wisła wróci do Ekstraklasy i zostanie dokonana opóźniona o już kilka lat prawdziwa rewolucja, a zamiast upadku będzie dominacja w lidze z sukcesami w pucharach - jak w pamiętnym sezonie 2002/2003. A za niedługo najlepsze drużyny w Europie pokroju Realu Madryt znów zagrają na stadionie Wisły. A pierwszym krokiem do odbudowy Wisły będzie wybór poważnego trenera, bo kabareciarzy mamy dosyć. Wielu już takowych było: Meresiński, Vanna Ly, Brzęczek, Dawid, Ramirez z Rude, itp. Maciej Skorża na trenera Wisły. Im szybciej to nastąpi, tym wiara w odbudowę Wisły będzie mocniejsza, a sukcesy będą tylko kwestią czasu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.01.2024 o godz. 00:56.
|
|
|

|
||||||
|
|