The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Kto uratuje Wisłę?
Marcin Brosz 2 11,11%
Kazimierz Moskal 9 50,00%
Adam Nawałka 1 5,56%
Marek Papszun 5 27,78%
Maciej Skorża 1 5,56%
Głosujących: 18. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.01.2024, 00:43. Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy?
Moje typy:

1.Maciej Skorża.
2.Marek Papszun.
3.Adam Nawałka.
4.Marcin Brosz.
5.Kazimierz Moskal.

Eksperyment z kolegą z Kostaryki nie uda się, bo jak wiemy został sprowadzony przez znajomości z Kikusiem, a nie w wyniku kłamliwej propagandy o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w wyborze trenera.

Pytanie będzie wówczas brzmiało:

Czy nasz Wszechwiedzący Wizjoner, który chce zmieniać świat (z Wisłą mu się nic nie udaje) pójdzie po rozum do głowy i zatrudni poważnego trenera z wyżej wymienionej listy, czy będzie dalej upierał się w coś co nie uda się.

Od tego może nawet zależeć przyszłość Wisły.

Ta runda może być kluczowa dla dalszego istnienia Wisły.

W przypadku braku awansu dochodzą do nas informacje o planowanej upadłości klubu, bo wbrew propagandzie sukcesu sytuacja jest zła i z pewnością gorsza niż podczas tzw. odnowienia i dużo gorsza niż po przejęciu władzy przez szeroko rozumiane środowiska kibicowskie w 2016 roku.

Z pewnością upadek Wisły może być kuszący.

Filipiak niedawno umarł, Majchrowski szykuje się do emerytury, więc nie będzie na kogo zrzucić winy dla naiwnych.

Wisła wyborem turysty z Kostaryki została po raz kolejny ośmieszona.

Sytuacja z ostatnich miesięcy w polityce w Polsce pokazała, że wszystko może się zmienić.

Partia, która przez osiem lat praktycznie wszystko zawłaszczyła, której przywódcy sądzili, że będą rządzić na wieki wieków przegrała wybory.

Dla przypomnienia:

Przywódcy tej partii wielokrotnie byli wielbieni na Wiśle.

Nie mogą pogodzić się z utratą władzy, urządzają liczne protesty w obronie milionowych pensji propagandzistów z TVP, którzy teraz przeszli do Republiki i w obronie bandytów, którzy wreszcie trafili do więzienia za wszelkie zło, które wyrządzili Polsce i Polakom.

Wierzymy głęboko, że Wisła wróci do Ekstraklasy i zostanie dokonana opóźniona o już kilka lat prawdziwa rewolucja, a zamiast upadku będzie dominacja w lidze z sukcesami w pucharach - jak w pamiętnym sezonie 2002/2003.

A za niedługo najlepsze drużyny w Europie pokroju Realu Madryt znów zagrają na stadionie Wisły.

A pierwszym krokiem do odbudowy Wisły będzie wybór poważnego trenera, bo kabareciarzy mamy dosyć.

Wielu już takowych było: Meresiński, Vanna Ly, Brzęczek, Dawid, Ramirez z Rude, itp.

Maciej Skorża na trenera Wisły.

Im szybciej to nastąpi, tym wiara w odbudowę Wisły będzie mocniejsza, a sukcesy będą tylko kwestią czasu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.01.2024 o godz. 00:56.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:25.