The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Ilu Hiszpanów musi grać?
0 (jakby to ujął śp.Andrzej Iwan - lepsi piłkarze byliby z telezakupów Mango 8 18,60%
1-2 0 0%
3-4 4 9,30%
5-6 3 6,98%
7 2 4,65%
8 0 0%
9 1 2,33%
10 0 0%
11 5 11,63%
12+ (może specjalnie dla Wisły wprowadzą przepis o dodatkowym dwunastym zawodniku?) 20 46,51%
Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 18.11.2023, 13:23
Markus napisał(a):Wyświetl post
Sztab jest obecnie głównym problemem naszego klubu, podobnie jak ego właściciela, z niezrozumiałych powodów zapatrzonego i zakochanego w Sobolewskim oraz legendach.
To tylko hipoteza, która może się okazać prawdziwa bądź nie. Trzeba ją jeszcze zweryfikować. I akurat to jest trudniejsze niż cokolwiek innego. Ponieważ, po pierwsze musielibyśmy zatrudnić nowy, sztab i ocenić jego wpływ na grę z tymi samymi zawodnikami w składzie, a nie po 4-5 transferach do pierwszej 11. Po drugie, gdyby jednak nowy zaciąg poległ, komentariat musiałoby uznać, że to nie paralitycy i wuefiści, tylko ekipa z prawdziwego zdarzenia. Jak już pisałem, nie za bardzo wiem, kto musiałby tu przyjść i jak polec, żeby duża część gremium, nawet nie uwierzyła, tylko choćby wzięła pod uwagę fakt, że być może budujemy w Wiśle coś, co nie może się udać na tym etapie funkcjonowania klubu. Wiem, że wiele osób liczyło na to, że sytuacja się zmieni po spadku, bo mówiąc eufemistycznie poziom 1 ligi nie jest najwyższy, ale to ciągle nie działa, jak nie funkcjonowało z Gulą czy Brzęczkiem w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:28.