Drozd napisał(a):

|
Ale za przeproszeniem pieprzysz. Junca jak przychodził z wakacji nakrywał czapką wszystkich przeciwników, teraz nagle zapomniał? Ilu było takich którzy przychodząc do nas zjeżdżali z poziomem radykalnie. To jest fakt dowiedziony empirycznie. Analogicznie w drugą stronę kaleki odchodząc od nas okazywali się nie tacy słabi i Ty tu wyskakujesz z takim mydleniem oczu? Żenada.
|
Doinformuj się. Zerknij na zdrowotną historię Juncy. Wygląda na to, że to cud, że w ogóle tyle zagrał.
No właśnie, ilu grało bajecznie, żeby później zanotować zjazd? I w ilu przypadkach ci piłkarze byli tu wystarczająco długo, żeby w ogóle ocenić, że nie były to najzwyczajniejsze na świecie wahania formy?
Jedynym, który coś gra i tutaj się nie sprawdził jest Silva. Ale czy czasami nie odpalił go twój ulubieniec?
Powiedz jaką to karierę zrobił Kliment, Skvarka, Buksa (poza podpisaniem intratnego kontraktu), Piotruś, Plewka, Wojtkowski, ktokolwiek i co to ma wspólnego z okresem Sobola i obecna grą?
No i pamiętaj, ze są tacy, którzy się sprawdzili i odeszli. Więc nie mieszaj porządków.