
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#11
|
|
Scenariusz tego meczu jest chyba wszystkim znany.
Trzeba też wspomnieć, że do tej pory Znicz stracił 10 bramek, więc są w TOP3 zespołów z najmniejszą liczbą straconych bramek. Mało też strzelają, więc zapowiada się remisowy paździerz z niewielką szansą na przegraną którejkolwiek ze stron. Ciekawe jak JK zareagowałby na przegraną 0-1 w tym meczu, gdzie jest jego granica bólu? Ja osobiście stawiam na 1:1. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
|
|