doktor granat napisał(a):

|
Ten analityk-Białorusin był przez 10 m-cy trenerem BATE po czym dostał kopa i tyle ma osiągnięć. Na jakiej podstawie twierdzisz, że może zastąpić Sobola? Tzn. może tak jak Zając, Jop i stu innych, ale dlaczego właśnie on?
|
Również nie rozumiem fascynacji tym Bialorusinem.
Mieliśmy dwa duże wakaty w strukturach: CLJ U19 oraz rezerwy i w żadnym z tych przypadków Białorusina nie postawiono za kierownicą a miałby nim zostać dla 1 drużyny?
To już wolę inwestować w Filipka. Wszakże jego metody treningowe szczególnie podobały się Hyballi. Tyle że do tego wypadałoby go jeszcze gdzieś wypchnąć na otrzaskanie, a nie kisić jako koordynatora.
Patrząc chocby na karierę Szulczka, Szwargi czy nawet Feio, naprawdę nie trzeba mieć niewiarygodnie długiego stażu w prowadzeniu seniorskiego zespołu by być cenionym szkoleniowcem w PL (pomijając u Feio jego ego i ekscesy).
viktor56 napisał(a):

|
Słuszna uwaga, też się nad tym zastanawiałem. Nie widać, żeby ktoś tam stał z boku i na bieżąco powtarzał po Sobolu po angielsku. Często przyglądam się jak reagują obcokrajowcy w kulisach, bo fascynuje mnie jak to jest pracować, gdzie bez przerwy gada do ciebie ktoś kogo w ogóle nie rozumiesz. Ktoś wie jak to jest zorganizowane?
|
Siewierski im tłumaczy po angielsku, a czego nie zrozumieją to Basha oraz Goku którzy już płynnie władają polszczyzna.