The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.07.2023, 11:42
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Duda i Gogól musza grac bo sa mlodziezowcami. Oprocz tego tylko Krzyzanowski byl tylo mlodziecowcem.
A tak to mecz nie do rozroznienia czy z zeszlego sezonu czy nie.
Prowadzilismy i nie wygralismy
Bramka z stalego fragmentu
Zmiany oslabiajace. Standard Sobolewkiego.
I to problem. W normalnej drużynie młodzieżowiec grałby na jakiejś mniej newralgicznej pozycji. A piłkarze w stylu Dudy byliby zmiennikami i pojawiali się na boisku, gdy jest już posprzątane. My jednak postanowiliśmy "oszukać przeznaczenie" i wystawiamy go na środku pomocy jako podstawowego zawodnika, mimo że jest na to w jego przypadku o wiele za wcześnie. Jakby absurdów było mało, wymyślamy, że jego zmiennikiem będzie jeszcze słabszy młodzieżowiec, który nigdzie i nigdy się nie sprawdził. No i na koniec najlepsze. Postawiliśmy się pod ścianą tworząc tak kadrę młodzieżowców, żeby jak Duda i jego zmiennicy nie dadzą rady, nie mieć alternatywy na żadnej innej pozycji. Zastąpienie Juncy Krzyżanowskim byłoby chociażby jeszcze większym absurdem niż gra Dudy na środku pomocy.

Zmiany osłabiające, bo nie mamy ławki. Na miejscu Sobolewskiego i to nie żart nie dokonywałbym żadnych zmian (co jest niemożliwe), bo niezależnie od tego kto wchodzi jest gorzej. To z kolei daje nam wyobrażenie o naszej podobno "szerszej i bardziej wyrównanej kadrze".

Nie chciałbym, żeby zabrzmiało to jak obwinianie Dudy, bo gra jak potrafi. Tylko że w tym miejscu potrzebujemy kogoś lepszego i bardziej doświadczonego.

Ogólnie nie wygląda to zachęcająco, bo kadra wydaje się słabsza, a Górnik nie był największym wyzwaniem, które nas w wyścigu po ekstraklasę czeka.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 23.07.2023 o godz. 11:49.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:11.