
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Marny trener zlekceważył rywala, trzymał Igbekeme na trybunach, "impuls" w postaci Żyro i Młyńskiego miał niby pomóc odrobić straty? Jak jeszcze kiedykolwiek usłyszę impuls w tym kontekście to mnie krew zaleje...A Sosnowiec spiął się z tego samego powodu co kiedyś Wisła Płock - sponsora. Sponsoruje ich Nowak Mosty... Coś jeszcze? Nędzny trener + olewka rywala (w takim meczu !!) + sabotujące zmiany i stało się. To że Sobolewski pozwolił sobie na takie zlekceważenie rywala to skandal, ale żeby mecz ustawiony? Tam się żaden nasz obrońca nie wywrócił ![]() Gdybyśmy chociaż mieli dobrego bramkarza...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.06.2023 o godz. 08:03.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|