
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
Najważniejszy mecz między liderem a vice- wszedł, reszta też powiększa naszą przewagę. Uważam (jak Karherop) że remis jest lepszy bo naprawdę nie wiemy kogo ewentualnie będzie łatwiej dogonić. Gdyby nie przekręt sędziowski ŁKS miałby dwa punkty mniej.
Jestem w stanie sobie wyobrazić że żadnego z tych zespołów nie będzie w czołowej dwójce i to bez względu na nasze wyniki - ani ŁKS ani Ruch nie są takimi maszynami jak się wydawało. Nie lekceważę ich, możemy dostać od nich w cymbał, chodzi mi o to że walka o bezpośredni awans może być o wiele bardziej zażarta z większą ilością potencjalnych chętnych. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|