
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Wyprowadzanie piłki dzisiaj szwankowało wyłącznie przez Tachiego. On się do tego nie nadaje. Może jako ŚO da radę ale jako 6... To jest 0 mobilności, 0 kreatywności, jedynie broni się ustawieniem, technika użytkowa, siła fizyczna i agresja. Basha na stojanowa zagra korzystniej dla zespołu. Szkoda że to piłkarz szklanka.
Ktoś bardzo fajnie powiedział, że na jesień rywale z Wisłą grali by z nami wygrać, a teraz grają z nami o to by nie przegrać. Teraz kolej na Chrobrego. Wierzę w kolejny skalp. |
|
|

|
||||||
|
|