
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2008
Online |
#11
|
|
No właśnie chciałbym usłyszeć od kogokolwiek rzeczową odpowiedź na pytanie: w jakiż to znaczący sposób Lech Kaczyński był niewygodny dla putina? Mit budowany od 12 lat tworzy z niego wielkiego wodza, a umówmy się - na arenie międzynarodowej był nikim
Jakim prawem....nie jestem pewien co do zdolności percepcji i rozsądnego postrzegania świata osób, które wierzą w teorie spiskowe ![]() Nie, nie jestem zwolennikiem opozycji odbijając piłeczkę - po szybkości szufladkowania jednak wydaje mi się, że kibicujesz pisowi ![]() |
|
|