The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2021, 15:52
Cytat:
List otwarty do kierownictwa EfB

My niżej podpisani pracownicy EfB, wyrażam tym listem swoją silną nieufność do trenera Petera Hyballi i jego personelu. Naszym zdaniem, Peter Hyballa nie posiada niezbędnych cech zawodowych ani ludzkich, do prowadzenia drużyny. Przejawiało się to między innymi tym, że duża liczba zawodników jest fizycznie kontuzjowana w wyniku ciężkiego treningu bez uwzględnienia indywidualnego dawkowania zajęć, także dla wielu młodych piłkarzy, którzy właśnie przybyli do EfB. Ze strony Petera Hyballi widzimy niezrozumienie zakresu i charakteru kontuzji, które w naszej i fizjoterapeuty opinii wydłużą jedynie czas dojścia do zdrowia danego zawodnika.

Były lekarz klubu, Kasper Hermansen, stwierdził: "… że niepokojące jest to, że Peter Hyballa lekceważy ocenę medyczną i profesjonalizm pomimo przedstawianych do tego podstaw…" Tak jak dla nas, zawodników, to stwierdzenie musi również dla kierownictwa klubu być poważnym znakiem złego zarządzania drużyną, co w najgorszym przypadku może mieć dla piłkarzy niepotrzebne konsekwencje zdrowotne.

Peter Hyballa również otwarcie ignoruje i sprzeciwia się nowo zatrudnionemu w klubie fizjoterapeucie, który po kilku dniach treningu i powtarzających się protekcjonalnych zachowaniach wobec niego rozpłakał się.

Doświadczamy codziennych gróźb zwolnienia, wyszydzania, seksistowskich i upokarzających uwag oraz tego, co naszym zdaniem można interpretować jako regularne zastraszanie, które wykracza daleko poza i tak już szerokie granice, które istnieją w świecie futbolu.

Jak zostało to opisane w mediach, zespół trenerski zrobił nam, zawodnikom zdjęcia, w odsłoniętej górnej części ciała, aby rzekomo "zmierzyć" naszą kondycję. Naszym zdaniem zdjęcia znajdują się na prywatnym urządzeniu mobilnym, którego właścicielem jest ktoś z zespołu trenerskiego. Nie wierzymy, że te obrazy będą przetwarzane zgodnie z naszymi życzeniami i obowiązującym prawem, dlatego żądamy ich usunięcia z danego urządzenia, a także z wszelkich innych miejsc, w których mogły się znaleźć.

Zdarzały się również przypadki fizycznych napaści - w obecności drużyny. Musimy skorzystać z okazji, aby wspólnie zgłosić i potwierdzić niektóre z przykładów tych incydentów. W obawie przed odwetem incydenty są powielane bez nazwisk. Musimy jednak zaznaczyć, że incydenty wykroczyły poza podpisanych graczy, a jeden lub więcej graczy może być ich świadkiem.

Jeden z zawodników wielokrotnie poddawany jest tzw. bodyshammingowi. Zawodnika wielokrotnie nazywano grubym, a trener kilkakrotnie podczas treningów praktykował chwytanie zawodnika za bok brzucha, a także za klatkę piersiową, by podkreślić niezadowolenie z ciała tego zawodnika. W ten sposób zawodnik został poniżony przed całą drużyną. W konkretnej sytuacji trener najpierw łapie bok, potem podciąga koszulkę zawodnika i szczypie klatkę piersiową
To jest list piłkarzy czy siatkarek plażowych?

NIE BRONIĘ HYBALLI I UWAŻAM, ŻE SŁUSZNIE ZOSTAŁ ZWOLNIONY.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:35.