
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#2
|
|
Nie trafiliśmy z przygotowaniami i to nie ulega wątpliwości, niemniej z każdym meczem powinno to wyglądać lepiej.
Wierzę, że już w Gdyni motoryka będzie na wysokim poziomie. Ciężko przewidzieć skład, ponownie 5 w obronie Wtedy pewnie zgramy: Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Herbert, Holownia(Sadlok)- Żukow, Vukan, Chuca(Pawlowski) - Kuba - Boguski (Turgeman, Buksa) Będzie to ustawienie 5-3-1-1, a więc tak jak graliśmy z Ŕakowem. Chciałbym Turgemana od początku,ale zobaczymy ![]() Jeśli na wahadle wyjdzie Hołownia jako mlodziezowiec to wtedy Chuca w środku, jeśli ma wahadle Sadlok, to wtedy kosztem Chuki zagra Pawłowski jako mlodziezowiec |
|
|

|
||||||
|
|