
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#36
|
|
Czytam i nie wierze...
Przejrzałem wpisy po wygranym, bardzo ważnym meczu, a tu dywagacje, że zaraz spadniemy... Faktem jest, że odwróciliśmy przegrany mecz... więc może wypadałoby jednak chociaż trochę pochwalić za walkę do końca, bracia i siostry, kibice? Ta Arka Gdynia, która ma być w lepszej formie od NAS przegrała właśnie 1:5 z Legią, która jak widać ma autostradę do mistrzostwa... Zgadzam się gramy przeciętnie, o ile nie słabo... ale gramy i własnie zdobyliśmy 3 pkt... bardzo ważne pkt w kontekście walki o utrzymanie... Drużyna gra jak gra... Liczy się wynik na koniec sezonu... Jeszcze sporo może się wydarzyć, ale i tak wierze, że się utrzymamy! Już część z was narzekało na Kubę, że stary, że wolny, a to on nas ciągnie za uszy w tej marnej lidze! Wyluzujcie!!! Może trochę więcej optymizmu a nie tylko i wyłącznie pesymizm... |
|
|

|
||||||
|
|