
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#16
|
|
Buchalik- poprawnie, choć wybić oraz wyjść do dośrodkowan to on się już chyba nie nauczy
Klemenz- b. dobrze, Niepsuj, Janicki poprawnie, Sadlok słabo mimo niezamoerzonej asysty Basha, Savicevic poprawnie Wojtkowski-b.dobrze- szarpal i ciągnął grę do przodu niesamowicie mimo strat Zukov- bardzo dobrze, chyba jedyny z chłodna głową u nas który umie zrobić użytek z techniki w sytuacji zagrozenia Mak-najsłabszy, niewidoczny Tupta-rowniez słabo Burliga- dobra zmiana, widać doświadczenie. Buksa- slabiutko, niewidoczny Kuveljic- bez oceny, nic nie wniósł ale nic nie zepsul |
|
|

|
||||||
|
|