Lvcas napisał(a):

|
Wiesz ten 39 latek jest jaki jest ale nie podaje przeciwnikom i nie wprowadza nerwowej gry w obronie, nie prokuruje w każdym meczu sytuacji przeciwnikowi i potrafi też wziąć się za rozporowadzanie gry. Po prostu z Wasylem obrona jest pewniejsza. Klemenz i Janicki to porażka
|
Wasyl pokazał na jesień że niestety liga mu odjeżdża i nie zaklinajcie rzeczywistości że jest inaczej. Na zmiennika jest idealny, ale żeby na nim opierać grę obronną? To już po prostu nie te lata.
Tak jak przedmówcy wspomnieli. Wasyl rok temu a teraz to zupełnie inny zawodnik.