
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#34
|
|
Trzeba być ślepym by nie zauważyć dużego postępu jaki zrobiła drużyna przez tydzień. Przesuwanie w strefach, wyprowadzanie piłki, praktycznie brak fauli, duży % posiadania piłki, podań i ich skutecznośc (ponad 80%).
Widać że Stolarczyk w przygotowaniach postawił zdecydowanie na poprawę fatalnej defensywy, kosztem ofensywnej gry. Coś za coś, ale głównie właśnie fatalna defensywa byla winna braku 8 w poprzednim sezonie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 29.07.2019 o godz. 09:51.
|
|
|

|
||||||
|
|