
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2009
Offline |
#11
|
|
Szczerze to mam nadzieję, że Maciek Stolarczyk przestanie wymyślać z tym 4-3-3 i zagramy po staremu 4-4-1-1. Jako, że z Lechią raczej ciężko będzie o jakieś punkty (chyba, że nas zlekceważą) to chciałbym zobaczyć Buksę w pierwszej 11tce.
Mój skład na niedzielę: Buchalik Niepsuj-Wasilewski-Janicki-Sadlok Silva-Plewka-Boguski-Mak Drzazga Buksa Jakoś w innych drużynach potrafią postawić na młokosa w ofensywie (Bida, Jóźwiak) , a u nas cały czas strach przed odważnym postawieniem np. na Buksę. Kiedy jak nie teraz? Paweł już się nie nadaje na grę na szpicy. Nie z tą szybkością. Wiele nie ryzykujemy w tym meczu. Do boju Wisełko.
Ostatnio edytowane przez matinen : 26.07.2019 o godz. 20:46.
|
|
|

|
||||||
|
|