
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#33
|
|
Stolarczyk przeciez juz wypiął sie na Lisa ,bo bronić mial Buchalik od derbów ale ze to chodząca kontuzja znowu wracamy do wariantu z recznikiem na bramce.Z tym ze Buchalik tez jest cienki,ale mimo wszytsko czasem nam cos tam obronił.Natomiast Lis to ma nawet problem zeby poprawnie pilke zlapać.Jakby sie nie bawil w Michaela Jordana to moze 2 bramki Piast by nie zdobył.
Ale popieram kolege wyzej ,naprawde tą runde nalezy wziasc w [ ] -klamre i uznać ze trzeba bylo ją rozegrać a to nawet i 2 miesiace temu nie było pewne.Burdel i strach wtedy przelozyl sie na to ze ledwo skupilismy sie na pierwszej 11 ,nie mowiac o ławce.I teraz niejako to wyszlo,ale z drugiej strony nie mielismy na to wpływu. Zatem nie bedzie grupy mistrzowskiej nie ma co płakać,jesli mamy juz utrzymanie w lidze.Teraz trzeba popatrzec do przodu jak to dobrze rozegrać ,w ktora strone mamy isc ,przydalo by sie lepiej szkolic młodziez.Nie ma wiekszej radosci jak jakis mlody wychowanek z krwi i kosci ktory zap*ierdala za Wisłe jakby mial zaraz ducha wyzianąć na boisku.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.04.2019 o godz. 19:47.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
|
|