
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#11
|
|
Cytat:
Co Ci tu nie pasuje? Wolisz chaotyczną zabudowę z jednym wyższym, drugim niższym? https://app.box.com/representation/f...a9lihkdy489x03 Co lepszego na tym betonie można było zrobić? Drzewa posadzić na betonie? też byś zniszczył "zabytek". Co ciekawe mieszkańcom się ta wizja podobała bo jednak mieszkania wyprzedały się szybciutko, zagłosowali portfelami. co do artykułu, jest tam taki fragment: "Prokuratura odwołała się zatem do ministra infrastruktury (taka jest procedura w przypadku specustawy). Ówczesny minister w marcu 2015 roku podtrzymał decyzję wojewody. Ani wojewoda, ani minister nie dostrzegli problemu w tym, że droga, o którą toczy się cała sprawa, nie jest publiczna. " Zdaje się, ze w 2015 minister infrastruktury był już z ramienia PiS więc chyba zamyka to sprawę legalności całej sprawy? chyba, że też jest zamieszany? |
|
|

|
||||||
|
|