
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
Taka, że ściągnęli Carrillo w określonym celu. Jak nie potrafią utrzymać kadry to trzeba było zostać z Ramirezem i nie robić cyrków. To nie jest normalna sytuacja, że odchodzi CAŁA linia pomocy. Carrillo u nas wylądował po rozmowach z Junco. Wątpię, by panowie rozmawiali o tym, że co sezon będzie wymiana 15 zawodników. Na takie coś mogą się godzić trenerzy pokroju Ramireza, którzy najwyżej byli asystentami w Segunda i nie mają nic do stracenia, a wszystko do zyskania.
|
|
|

|
||||||
|
|