The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Wyświetl wyniki ankiety: Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz?
Cracovia Kraków 39 6,88%
Hutnik Kraków 106 18,69%
Garbarnia Kraków 175 30,86%
Borek Kraków 46 8,11%
Tramwaj Kraków 30 5,29%
Clepardia Kraków 30 5,29%
Bronowianka Kraków 53 9,35%
Wieczysta Kraków 36 6,35%
Wawel Kraków 149 26,28%
Prądniczanka Kraków 67 11,82%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 567. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 13.06.2017, 22:41
Zaczyna się to wszystko już od III ligi.
Zależy ile drużyn z grupy IV spadnie w tym sezonie z Małopolskiego okręgu? Na chwilę obecną żadna.
IV liga podzielona jest na dwie grupy. Oznacza to, że zwycięzca grupy zachodniej na chwilę obecną Wiślanie Jaśkowice zmierzą się w barażu o awans do III ligi ze zwycięzcą grupy wschodniej w tym momencie Limanovią Limanowa.

Z IV ligi z grupy zachodniej spadną na pewno cztery zespoły, ponieważ tylko jest KO należących do tej grupy.
Spadek w tym momencie: Skawinka, Proszowianka,Orzeł Piaski Wielkie oraz Pcimianka Pcim. Jest opcja, że w razie awansu Wiślan w lidze utrzyma się zespół, który ukończył rozgrywki na 13 pozycji.

Do IV ligi grupy zachodniej awansują zwycięzcy takich grup jak:

KO Kraków GR I: KS OLKUSZ
KO Kraków GR II: CLEPARDIA KRAKÓW ( walka z Prokocimiem)
KO Kraków GR III: GÓRNIK WIELICZKA
KO Wadowice: ORZEŁ RYCZÓW

Zwycięzcy pozostały grup (TARNÓW I, II, NOWY SĄCZ) awansują do IV ligi grupy wschodniej.

W niższych ligach czyli KLASA A,B,C jest to zależne ile drużyn spadnie do danej GRUPY. Zwycięzca danej grupy awansuje i tak.

Jeżeli do KLASA A GR I spadnie z okręgówki 4 drużyny a do KO awansuje jedna, automatycznie więcej drużyn musi spać z KLASY A do KLASY B. ITD

Mało zrozumiale wiem




Szerzej o tym od strony 22
http://www.mzpnkrakow.pl/media/files...iga2016_17.pdf
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:08.