
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
| Wyświetl wyniki ankiety: Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz? | |||
| Cracovia Kraków |
|
39 | 6,88% |
| Hutnik Kraków |
|
106 | 18,69% |
| Garbarnia Kraków |
|
175 | 30,86% |
| Borek Kraków |
|
46 | 8,11% |
| Tramwaj Kraków |
|
30 | 5,29% |
| Clepardia Kraków |
|
30 | 5,29% |
| Bronowianka Kraków |
|
53 | 9,35% |
| Wieczysta Kraków |
|
36 | 6,35% |
| Wawel Kraków |
|
149 | 26,28% |
| Prądniczanka Kraków |
|
67 | 11,82% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 567. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#25
|
|
Zaczyna się to wszystko już od III ligi.
Zależy ile drużyn z grupy IV spadnie w tym sezonie z Małopolskiego okręgu? Na chwilę obecną żadna. IV liga podzielona jest na dwie grupy. Oznacza to, że zwycięzca grupy zachodniej na chwilę obecną Wiślanie Jaśkowice zmierzą się w barażu o awans do III ligi ze zwycięzcą grupy wschodniej w tym momencie Limanovią Limanowa. Z IV ligi z grupy zachodniej spadną na pewno cztery zespoły, ponieważ tylko jest KO należących do tej grupy. Spadek w tym momencie: Skawinka, Proszowianka,Orzeł Piaski Wielkie oraz Pcimianka Pcim. Jest opcja, że w razie awansu Wiślan w lidze utrzyma się zespół, który ukończył rozgrywki na 13 pozycji. Do IV ligi grupy zachodniej awansują zwycięzcy takich grup jak: KO Kraków GR I: KS OLKUSZ KO Kraków GR II: CLEPARDIA KRAKÓW ( walka z Prokocimiem) KO Kraków GR III: GÓRNIK WIELICZKA KO Wadowice: ORZEŁ RYCZÓW Zwycięzcy pozostały grup (TARNÓW I, II, NOWY SĄCZ) awansują do IV ligi grupy wschodniej. W niższych ligach czyli KLASA A,B,C jest to zależne ile drużyn spadnie do danej GRUPY. Zwycięzca danej grupy awansuje i tak. Jeżeli do KLASA A GR I spadnie z okręgówki 4 drużyny a do KO awansuje jedna, automatycznie więcej drużyn musi spać z KLASY A do KLASY B. ITD Mało zrozumiale wiem ![]() Szerzej o tym od strony 22 http://www.mzpnkrakow.pl/media/files...iga2016_17.pdf ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|