
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W jakiej formie chcesz temat meczowy? | |||
| Tekst, grafiki i statystyki |
|
128 | 92,75% |
| Sam temat bez niczego |
|
10 | 7,25% |
| Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#24
|
|
Bardzo dobry mecz, wszyscy zagrali na poziomie, słabiej Boguski i Brożek (mało widoczni), chociaż Boguś mógł dupnąć bramkę kolejki tą piętką, z resztą dobitka z nożyc też niczego sobie pod względem technicznym, tylko szkoda, że nie trochę niżej. Ale ganić go nie zamierzam, bo dostał piłkę za plecy i nie było łatwym złożyć się do strzału, ani do dobitki w takiej sytuacji. Bardziej mnie kłuło to, że po prostu był mało pod grą niż ta sytuacja.
Bramkarz, bez zarzutu, parę niedokładnych wykopów pod presją, raz dobrze wyszedł z opresji, tak to raczej nie miał pracy. W obronie Głowacki SZACUKEN, Gonzalez mu tylko statystował, Cywka najlepszy mecz odkąd do nas przyszedł. No kurde, wreszcie ten jego ciąg na bramkę przekładał się na konkretne dośrodkowania i strzały, bardzo groźne piłki leciały z jego strony, strzały też. Zaczynam wierzyć, że to jednak będzie piłkarz na lata na tą pozycję. Sadlok trochę gorzej niż nas ostatnio przyzwyczaił, ale i tak poprawnie. Małecki.... pierwszy dobry mecz od dawna. Naprawdę w tym meczu pokazał klasę i mimo, że parę razy spieprzył to i tak to był taki Patryk jakiego chcemy oglądać. W środku pola rewelacyjnie Llonch, nieźle Mączyński (chociaż świetne zagrania przeplatał głupimi stratami), Stilić w porządku, ale o dziwo najbardziej wyróżnił się strzałem głową, a to przecież nie jest jego mocna strona. Paweł Brożek.... pierwszy do wymiany. Moim zdaniem Zachara w 30 minut robi dużo więcej niż Paweł w 60 niestety i powinien go zluzować w kolejnym spotkaniu. Z resztą po Zacharze widać, że jedyne czego potrzebuje to czas i zaufanie, bo to że ma łatwość do dochodzenia do sytuacji widzi chyba każdy. Wracając do Pawła - uważam, że w obecnej dyspozycji oferowanie mu nowego kontraktu to nie jest najlepszy pomysł, chyba, że po prostu jest tani - to wtedy taki doświadczony napadzior wchodzący z ławki może dużo wnieść do naszej gry. Na pierwszy skład moim zdaniem nie zasługuje.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.04.2017 o godz. 12:10.
|
|
|

|
||||||
|
|