Witam serdecznie wszystkich miłośników Wisły Kraków. W związku z tym, iż zależy mi aby klub, któremu kibicuję całym sercem nie był szkalowany i poniżany publicznie przez bandę kretynów piszę tutaj ten post (prosiłbym o wskazanie innego miejsca w razie potrzeby). Otóż filmiki pajaców, które podaję poniżej są tworzone przez bandę nieprzychylną Wiśle. Wiele negatywnych komentarzy i głupawych zwrotów miałem przyjemność zaobserwować za ich pośrednictwem w różnych social-mediach (FB, streamy, YT). Owa ferajana będzie się starać o akredytację na mecze Wisły aby nakręcić prolegijny filmik i wykorzystać nasz klub do zebrania wyświetleń. Bardzo proszę osoby, które mają jakiekolwiek możliwości, aby zapobiegły temu procederowi i specjalnie potraktowały owych "reporterów"
https://www.youtube.com/watch?v=BiSnAyxz-7o
https://www.youtube.com/watch?v=POQcdVn6RTg