
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#34
|
|
Dobry mecz Popovicia i Ondraska, bo teraz to jest ich gra.
Wygląda na to, że Wdowczyk poszedł po rozum do głowy. Przestaliśmy walić farmazony o "krakowskiej piłce" i takie tam. Materiał piłkarski mamy jaki mamy jaki mamy to Wdowczyk wymyślił dużą intensywność gry (takie wyświechtane określenie), pressing, jazda na d... itd. To jest gra dla Popovica, Ondraska i całej reszty. No może poza Brożkiem i Boguskim, którzy zwyczajnie nie wytrzymują tempa. |
|
|

|
||||||
|
|