WISŁAZWE napisał(a):

A) Kasa przyszła na konto
B) Kontrakt zbliża się do końca
C) Obie odpowiedzi są poprawne
|
Według mnie to chyba zbyt duże uproszczenie ale z drugiej strony coś w tym może być skoro w przeciągu pierwszych 7 meczów wyglądaliśmy po prostu słabo a nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczynamy grać nie zmieniając zawodników ani trenera ani nawet systemu gry. Jeśli to byłaby prawda, że grali słabo bo kasa nie była przelana na konto to by po prostu był perfidny sabotaż za który powinni odpowiedzieć ale oczywiście w naszej rzeczywistości nie ma na to szans ( brak kasy na wzmocnienia).