|
Popovic wczoraj zagrał nieźle jak na 1 lige czy 2 lige. Na e-klase dalej za slabo.
Nadal uważam, że czepianie się Urygi to taka moda. Bezmyślna.
Wczoraj gorzej od Alana zagrał Sadlok (więcej strat), Brożek (większe, bezproduktywne wożenie tyłka po boisku), Ondrasek (mniej pożytku z pozycji na boisku), Pietrzak (złe ustawianie i straty)
Porównywalny z Urygą poziom zaprezentował Boguski.
Tak więc Uryga znalazł się w środku stawki. Ale ciiii... należy napieprzać na Alana.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|