
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#1
|
|
Temat, w którym niezaleznie od wątków meczowych powinniśmy dyskutować o naszej sytuacji w tabeli i szansach na utrzymanie.
Niby wczoraj było lepiej pod względem gry ale jeden punkt nas do utrzymania nie przybliża. Rywale poza Gornikiem uciekają. Mysle, ze nasza najwieksza szansa jest podzial punktow bo inaczej bylibysmy juz w glebokie dupie. Niby mamy dobry sklad ale niezgrany, a czasu ucieka. Dochodzi tez presja zwiazana z walka o utrzymanie, do ktorej nasi pilkarze nie sa przyzwyczajeni (karny Brozka idealnie to pokazuje). Kiedys z ligi spadalo Zaglebie czy Craxa, ktore na papierze tez nie byly kandydatami do spadku. Nasze mecze do konca rundy zasadniczej: Korona (w), Termalica (w), Jagiellonia (d), Ruch (w), Zaglebie (d) Naprawde ciezko wyrokowac gdzie i z kim mielibysmy zdobyc komplet punktow bo wszyscy Ci rywale prezentuja sie od nas lepiej w tej rundzie. W obecnej sytuacji musimy tez zaczac sledzic wyniki innych druzyn zagrozonych walka o utrzymanie: Gornik (16 miejsce): Legia (w), Lechia (d), PBB (w), Pogon (d), Korona (w) Slask (14 miejsce): Zaglebie (d), Piast (w), Korona (w), Ruch (d), Lech (w), Cracovia (d) Korona (13 miejsce): Wisla (d), Slask (d), Piast (d), Termalica (w), Gornik (w) Lechia (12 miejsce): Jagiellonia (d), Gornik (w), Termalica (d), Legia (w), Ruch (d) Termalica (11 miejsce): Leczna (w), Wisla (d), Lechia (w), Korona (d), PBB (w) Leczna (10 miejsce): Nieciecza (d), Jagiellonia (w), Zaglebie (d), Cracovia (w), Lech (d) Podbeskidzie (9 miejsce): Piast (w), Gornik (d), Jagiellonia (w), Termalica (d) *) pogrubieniem zaznaczone mecze, w ktorych powinien interesowac nas remis ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|

|
||||||
|
|