The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.03.2016, 10:25. Walka o utrzymanie
Temat, w którym niezaleznie od wątków meczowych powinniśmy dyskutować o naszej sytuacji w tabeli i szansach na utrzymanie.
Niby wczoraj było lepiej pod względem gry ale jeden punkt nas do utrzymania nie przybliża. Rywale poza Gornikiem uciekają.
Mysle, ze nasza najwieksza szansa jest podzial punktow bo inaczej bylibysmy juz w glebokie dupie.
Niby mamy dobry sklad ale niezgrany, a czasu ucieka. Dochodzi tez presja zwiazana z walka o utrzymanie, do ktorej nasi pilkarze nie sa przyzwyczajeni (karny Brozka idealnie to pokazuje). Kiedys z ligi spadalo Zaglebie czy Craxa, ktore na papierze tez nie byly kandydatami do spadku.

Nasze mecze do konca rundy zasadniczej:
Korona (w), Termalica (w), Jagiellonia (d), Ruch (w), Zaglebie (d)

Naprawde ciezko wyrokowac gdzie i z kim mielibysmy zdobyc komplet punktow bo wszyscy Ci rywale prezentuja sie od nas lepiej w tej rundzie.
W obecnej sytuacji musimy tez zaczac sledzic wyniki innych druzyn zagrozonych walka o utrzymanie:

Gornik (16 miejsce): Legia (w), Lechia (d), PBB (w), Pogon (d), Korona (w)
Slask (14 miejsce): Zaglebie (d), Piast (w), Korona (w), Ruch (d), Lech (w), Cracovia (d)
Korona (13 miejsce): Wisla (d), Slask (d), Piast (d), Termalica (w), Gornik (w)
Lechia (12 miejsce): Jagiellonia (d), Gornik (w), Termalica (d), Legia (w), Ruch (d)
Termalica (11 miejsce): Leczna (w), Wisla (d), Lechia (w), Korona (d), PBB (w)
Leczna (10 miejsce): Nieciecza (d), Jagiellonia (w), Zaglebie (d), Cracovia (w), Lech (d)
Podbeskidzie (9 miejsce): Piast (w), Gornik (d), Jagiellonia (w), Termalica (d)

*) pogrubieniem zaznaczone mecze, w ktorych powinien interesowac nas remis
Puchar jest na5z!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:06.