
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#16
|
|
Od dawna powtarzam, że mamy połowę podstawowego składu, która nie reprezentuje poziomu ekstraklasy a nawet I ligi.
Nazwiska są powszechnie znane i nie będę ich powtarzał. Do przerwy powinno być ze 4 w sieci i dajemy pograć młodym. Do przerwy w ofensywie graliśmy taki sam kabaret jak ostatnia drużyna w tabeli. Ten sam poziom. Tylko dzięki przyzwoitej obronie to nie był mecz ostatnich dwóch drużyn. Wydarzeniem meczu celny strzał Urygi. Będzie jak znalazł do filmiku na Youtube. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|