Davss875 napisał(a):

|
Jestem bardzo zawiedziony postawą naszych. Niektórzy nie zasługują na grę z Białą Gwiazdą na piersi. Mam nadzieję, że to już ostatni sezon RB9 w naszym zespole! Nie wyobrażam sobie żeby mogli z nim przedłużyć kontrakt, bo to będzie kryminał! Głowa skończy karierie, Brożka być może zostawią jeszcze na rok! Jankowskiego wytransfeorwać nawet za marne grosze, to samo Buchalik! Crivellaro out, niech wraca skąd przyszedł. Czekaj out. Uryga na wypożyczenie. Będziemy potrzebować napadziora z prawdziwego zdarzenia, ofensywnego lub def pomocnika, skrzydłowego, lewego obrońcy.
|
Rafael jest podpisany (o zgrozo!) na 3 lata. Niestety nie możemy sobie pozwolić na komfort wyrzucania piłkarzy (kupić to mało którego ktoś zechce). Co do Urygi to, w porównaniu do wcześniejszych spotkań, widzę jakiś tam progres. Gra też trochę odważniej i choć duuużo do poprawy, to może kiedyś coś z niego wyrośnie.
Mam wrażenie, że mamy jedne schemat opierający sie na klepie z Joviciem. Spoko, fajnie to wychodziło, dopóki cała liga się w tym nie zorientowała. Nie zabieram głosu w sprawie Kazka, bo to kwestia do głębszej analizy, ale wydaje mi się, że poleci w przerwie zimowej i tylko cud go uratuje.