
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#12
|
|
Ja sam juz nie wiem,ale jak k.urwa katarynka mozna tu pisać i pytać Moskala dlaczego wrecz nie nakazuje im strzelac z tych 15-16 m?
co oni na tych treningach cwicza? klepy,zeby do bramki wjechac/nawet Barcelona zmienila ten styl gry,bo tak sie nie dai to jest nudne. i tego grac sie nie da dluzszy czas. Jeden Mąka pokazal jak to robic,ale co on sam zdziała,tu by trzeba takich 2-3 Mączynskich . Ja p***le ,Moskal zaczyna mnie wkurzac ,widzac juz po I-szej polowie co sie dzieje,mogl zmienic taktyke,kazac daweac sie faulowac ,itd zeby gra wygladala inaczej A taki Uryga czy Criviellaro,....to juz moze grac w 10,albo nawet w 9 ? karuzela bedzie sie krecic,wózek dalej jechac,nie ma kół ale h,uj jedzie dalej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 31.10.2015 o godz. 00:25.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
|
|