|
Alan - blisko 60 (57-58) meczów w lidze, 0 goli, więc to nie całkiem tak, że dopiero zaczyna.
Widziałem w Nim potencjał jak zaczynał (17 czy 18 lat), teraz to taki Strąk po regresie formy. Pewnie 2 ciężkie kontuzje zabrały Alanowi część atutów. Cóż - bez szybkości i zwrotności to będzie kolejny piłkarz na poziomie Nalepy czy Czekaja..
Na dziś to silny fizycznie chłopak ze słabą szybkością, zwrotnością, bez podania i strzału. To wszystko można mniej czy bardziej wyćwiczyć, pytanie czy będzie Mu się chciało i czy trener zdoła pomóc.
Ech - łza się zakręciła na wspomnienie o Tacie (to był DP!), Sobolu czy Mauro.
Ostatnio edytowane przez arti : 20.09.2015 o godz. 06:39.
|