The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.08.2015, 14:01
moze Kazek nie jest trenerskim wirtuozem , ale to odpowiedni czlowiek na odpowiedznim miejscu , dlaczego ?/ bo (narazie) to przecietny trener ktory trenuje bardzo przecietna i mega zadluzona polska druzyne , majaca w swoich szeregach szrot pilkarski . Wole "przecietnego" Kazka z Wislackim Serduchem niz innego "przecietnego " trenerzyne ktory bedzie liczyl kase , zerowal na zwolnieniu ze slabo wykonanej pracy i jak ten Stary Dziad poprzednik albo wloczyl klub po sadach . Mysle ze Kazek w chwili n zwolnenia nie bedzie tak zerowal na klubie jak Dyzma - ale to tylko moje osobiste zdanie . Czasy gdy kazdy trener w polsce marzyl o pracy w Krakowie minely bezpowrtonie ( dopoki Cupial bedzie rzdzil Wisla) i Kazek jest doskonalym tego przykladem . Myslicie ze Mourinho chcialby nagle trenowac Newcastle ? Guardiola Stuttgart ? a Ancelotti jakies Deportivo itp zejdzcie na ziemie , jestesmy przecietnym, zadluzonym, i slabym pilkarsko polskim klubem i zaden Hiddink czy nawet Probierz w tym momencie nie patrzy na Krakow jako miejsce pracy...zanim zaczniecie oceniac Kazka to popatrzcie najpierw jaki szrot i zlepek przypadkowych ludzi ma w klubie , tak krawiec szyje ile mu materialu wystarcza
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 26.08.2015 o godz. 14:06.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:48.