
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#11
|
|
Ale brednie piszecie.
Mam wrażenie, że z jakiegoś tajemniczego powodu byliśmy faworytem do zdobycia PP a cała piłkarska Europa odetchnęła wczoraj z ulgą, bo krakowski dream team w następnym sezonie nie ośmieszy jeszcze Sevilli i Tottenhamów w LE. Ludzie, mamy w składzie 12 zawodników, którym zdarza się przemieścić futbolówkę zgodnie z intencją. Kilku z nich blisko jest wieku, w którym szczytem aktywności fizycznej jest wyjazd bryczką na Morskie Oko. Jaki publiczny lincz odbyłby się tutaj na Moskalu, gdyby wypadł na 3 miesiące po tym meczu Głowacki, Mączyński czy jedyny bramkarz, którego obecnie posiadamy. Moskal ma w sobotę ważny mecz, wystawił w Chorzowie optymalny skład na jaki nas stać. A że zmiennicy są na takim poziomie na jakim są? Nie jego wina.Jeśli nie będą grać nawet w takich meczach jak ten w Chorzowie, to nie wiem kiedy mieliby cokolwiek udowadniać i kiedy przekonywać do siebie trenera. Wolę taki przegrany mecz w Chorzowie w którym okazało się, że być może praca z Kujawą ma sens niż wygrany żelazną 11 i okupiony jakimś poważnym urazem. ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|

|
||||||
|
|