The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.07.2015, 21:43
fialo napisał(a):Wyświetl post
Niestety smutnych czasów doczekaliśmy. Ale to możemy podziękować naszym poprzednim i przede wszystkim jeszcze poprzednim władzom. Derby jutro, a my kompletnie nie mamy argumentów. W drużynie paralityk na paralityku. Nie widzę jednego zawodnika, który mógłby to pociągnąć, generalnie mamy piłkarzy, który przy 0-0 w 70. minucie będą grali na czas, zobaczycie. Oni nie mają jaj, nie wiedzą co to derby. Kto ma tam jutro zrobić różnicę? Jankowski? Mączyński? Brożek od pół roku pod formą? Wolne żarty. Ciężko o optymizm i nie ma go we mnie za grosz. Nawet nie chodzi o umiejętności, tylko o psychikę tych gości. Oni nie wyszarpią zwycięstwa w 90 min., liczba straconych punktów w doliczonym czasie gry w tamtym sezonie nie wzięła się z powietrza. Ogólnie mam najgorsze przeczucia przed tym meczem. Obym się pomylił, ale niestety nie ma ku temu kompletnie przesłanek.

JżS!!!
Kolego, w drużynie jest 5 nowych gości a ty już wiesz jaką mają psychikę? paralityk na paralityku? mówisz o naszych piłkarzach, więc należy im się choć odrobina szacunku.

tak nisko już zeszliśmy, że z frustracji po jednym remisie musimy wyzywać własnych piłkarzy? To ma podnieść ich morale? Głowacki też jest paralitykiem? Potrafisz mu to powiedzieć w oczy?

żal, gdzie jest moderator?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.07.2015 o godz. 21:45.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02.