
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#11
|
|
Wraz ze mną jeszcze dwie Osoby zagłosowały, więc 9 pkt. więcej
. Jutro ostatni dzień Wiślaczki i Wiślacy do działa, agitować i głosować, głosować, głosować...Pewnie sporo Waszych znajomych, a zarazem sympatyków Białej Gwiazdy nie ma nawet pojęcia, że takie głosowanie się odbywa, więc poinformujcie Ich o tym smsem i zachęćcie do wsparcia tej szczytnej inicjatywy, tudzież jeśli mają problemy z "poruszaniem się po necie" wesprzyjcie Ich i za nich zagłosujcie. Do dzieła!
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 27.06.2015 o godz. 20:30.
|
|
|

|
||||||
|
|