
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 01.2008
Skąd: Wrocław
Offline |
#1
|
|
Trochę mnie tutaj nie było
Ponieważ zbliża się czas rozliczania pitów jeżeli nie macie komu przekazać 1% to przekażcie go na rehabilitację mojej córki. Wypełniając PIT wystarczy wpisać: KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ciebie nic nie kosztuje a nam pomoże w kosztownej rehabilitacji. Jednocześnie jeżeli ktoś ma ochotę wspomóc rehabilitację można wpłacać na specjalnie utworzone konto lub za pomocą szybkich płatności internetowych, wpłaty od 1 zł. https://zrzutka.pl/fbtvvg lub Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795 Tytuł wpłaty: Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori" Dużo nam też pomożesz jeżeli polubisz profil Oli na Facebooku |
|
|

|
||||||
|
|