![]() |
Pomoc dla mojej córki Oli
Trochę mnie tutaj nie było http://forumwks.pl/images/smiles_wks/icon_smile.gif Witajcie ponownie.
Ponieważ zbliża się czas rozliczania pitów jeżeli nie macie komu przekazać 1% to przekażcie go na rehabilitację mojej córki. Wypełniając PIT wystarczy wpisać: KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ciebie nic nie kosztuje a nam pomoże w kosztownej rehabilitacji. Jednocześnie jeżeli ktoś ma ochotę wspomóc rehabilitację można wpłacać na specjalnie utworzone konto lub za pomocą szybkich płatności internetowych, wpłaty od 1 zł. https://zrzutka.pl/fbtvvg lub Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795 Tytuł wpłaty: Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori" Dużo nam też pomożesz jeżeli polubisz profil Oli na Facebooku |
Niewielka wpłata poszła.
Mocno trzymam kciuki za Córkę! Powodzenia! |
Poszło, zdrowia !
|
Siły i wytrwania.
|
Zdrowia!!!
|
poszło większa kwota pójdzie po wypłacie..
Zdrowia:)!!! |
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i za wpłacone darowizny. Dzięki temu opłacenie kolejnego turnusu jest coraz bliższe :)
Zwłaszcza jedna osoba wykazała się bardzo dużą hojnością. Serdecznie dziękujemy !! |
Pomagajcie, pomagajcie. Na pewno pomoc dziecku sprawi Wam dużo większą frajdę i satysfakcję niż wypicie piwa czy inna przyjemność.
Błogosławieństwa Bożego i zdrowia dla małej bohaterki! :-) |
Pierwszy prywatny turnus za nami. Właśnie wczoraj zakończony. Termin kolejnego to połowa marca.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...f5abb7633d73e7 |
kolego jak mozesz napisz mi wiecej na priv o swim przypadku
pracuje akurat w rehabilitacji ,czesto tez jestem we wrocku i znam troche ludzi z branzy, moze bede mogl jakos pomoc |
Przypomina m się że jak nie macie komu przekazać 1% to przekażcie go na rehabilitację mojej córki
Wypełniając PIT wystarczy wpisać: KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ciebie nic nie kosztuje a nam pomoże w kosztownej rehabilitacji. Nowy nabytek Oli niezbędny w rehabilitacji, między innymi dzięki zbiórce i 1% https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hp...5c&oe=5552B00E |
Przypominam że jak kto nie ma komu przekazać 1% z podatku, to bardzo on się przyda mojej córce.
Wypełniając PIT wystarczy wpisać: KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI |
Panowie, może staropolskim obyczajem warto wesprzeć potrzebujących w Wielki Czwartek?
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795 Tytuł wpłaty: Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori" |
ostatnie przypomnienie jak ktoś zostawił PIT na ostatnią chwilę
jak nie masz komu przekazać 1% przekaż na moją córkę KRS: 0000050135 Cel szczegółowy: Bori Dziękuje serdecznie za Waszą dotychczasową pomoc!!! |
No i za nami kolejny rok walki i znowu zbieramy 1%. Jeśli nie macie konkretnego celu to wdzięczni będziemy za pomoc:
Wypełniając pola w PIT. KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Można również dokonać darowizny: Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795 Tytuł wpłaty: Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori" |
Pieniązki wyslane! Wytrwalosci zycze.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl