Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pomoc dla mojej córki Oli (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9408)

bori79 26.01.2015 18:59

Pomoc dla mojej córki Oli
 
Trochę mnie tutaj nie było http://forumwks.pl/images/smiles_wks/icon_smile.gif Witajcie ponownie.
Ponieważ zbliża się czas rozliczania pitów jeżeli nie macie komu przekazać 1% to przekażcie go na rehabilitację mojej córki.

Wypełniając PIT wystarczy wpisać:
KRS: 0000050135
CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI
Ciebie nic nie kosztuje a nam pomoże w kosztownej rehabilitacji.

Jednocześnie jeżeli ktoś ma ochotę wspomóc rehabilitację można wpłacać na specjalnie utworzone konto lub za pomocą szybkich płatności internetowych, wpłaty od 1 zł.
https://zrzutka.pl/fbtvvg

lub

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu
Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795
Tytuł wpłaty:
Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori"


Dużo nam też pomożesz jeżeli polubisz profil Oli na Facebooku

Proud 26.01.2015 19:49

Niewielka wpłata poszła.

Mocno trzymam kciuki za Córkę! Powodzenia!

siara 26.01.2015 20:05

Poszło, zdrowia !

gooro33 26.01.2015 20:37

Siły i wytrwania.

Kamson 27.01.2015 01:10

Zdrowia!!!

OpEnTaNy 27.01.2015 09:21

poszło większa kwota pójdzie po wypłacie..
Zdrowia:)!!!

bori79 27.01.2015 20:27

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i za wpłacone darowizny. Dzięki temu opłacenie kolejnego turnusu jest coraz bliższe :)

Zwłaszcza jedna osoba wykazała się bardzo dużą hojnością.

Serdecznie dziękujemy !!

dwdx1906 28.01.2015 00:21

Pomagajcie, pomagajcie. Na pewno pomoc dziecku sprawi Wam dużo większą frajdę i satysfakcję niż wypicie piwa czy inna przyjemność.

Błogosławieństwa Bożego i zdrowia dla małej bohaterki! :-)

bori79 31.01.2015 10:58

Pierwszy prywatny turnus za nami. Właśnie wczoraj zakończony. Termin kolejnego to połowa marca.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...f5abb7633d73e7

szprotson 31.01.2015 11:30

kolego jak mozesz napisz mi wiecej na priv o swim przypadku
pracuje akurat w rehabilitacji ,czesto tez jestem we wrocku i znam troche ludzi z branzy, moze bede mogl jakos pomoc

bori79 25.02.2015 12:13

Przypomina m się że jak nie macie komu przekazać 1% to przekażcie go na rehabilitację mojej córki


Wypełniając PIT wystarczy wpisać:

KRS: 0000050135

CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI

Ciebie nic nie kosztuje a nam pomoże w kosztownej rehabilitacji.

Nowy nabytek Oli niezbędny w rehabilitacji, między innymi dzięki zbiórce i 1%

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hp...5c&oe=5552B00E

bori79 16.03.2015 20:39

Przypominam że jak kto nie ma komu przekazać 1% z podatku, to bardzo on się przyda mojej córce.
Wypełniając PIT wystarczy wpisać:
KRS: 0000050135
CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI

dwdx1906 02.04.2015 13:57

Panowie, może staropolskim obyczajem warto wesprzeć potrzebujących w Wielki Czwartek?

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu
Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795
Tytuł wpłaty:
Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori"

bori79 28.04.2015 08:22

ostatnie przypomnienie jak ktoś zostawił PIT na ostatnią chwilę

jak nie masz komu przekazać 1% przekaż na moją córkę

KRS: 0000050135
Cel szczegółowy: Bori


Dziękuje serdecznie za Waszą dotychczasową pomoc!!!

bori79 26.01.2016 09:17

No i za nami kolejny rok walki i znowu zbieramy 1%. Jeśli nie macie konkretnego celu to wdzięczni będziemy za pomoc:

Wypełniając pola w PIT.
KRS: 0000050135
CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI


Można również dokonać darowizny: Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu
Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795

Tytuł wpłaty:
Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori"

eryk_cartman 26.01.2016 20:49

Pieniązki wyslane! Wytrwalosci zycze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl