
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy tematy meczowy spełniają Twoje oczekiwania: | |||
| Tak, są kompletne. |
|
53 | 81,54% |
| Nie. |
|
7 | 10,77% |
| Jest kilka rzeczy do poprawy/uzepełnienia. |
|
5 | 7,69% |
| Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#11
|
|
Dzisiejsza gra naszych bocznych obrońców utwierdziła mnie w jednym - musimy zacząć grać na 3 stoperów. Póki na lewej grał Bunoza to na kontrę mieliśmy trzech obrońców z tyłu. Dziś? Sadlik jak skrzydłowy, Burliga to już w ogóle w pewnym momencie grał w linii z Brożkiem, przez co nie doczłapał się do obrony i padła bramka. Ustawić ich fensywniej, za to 3 ŚO i wszystko.
|
|
|

|
||||||
|
|