Karherop napisał(a):

A mi się marzy piękne wejście w rundę wiosenną i wynik 5-1 z hat trickiem Brożka, bramką na przywitanie Stillicia i Sarkiego. Mamy taką piękną 2 linie, która... moim zdaniem jest najsilniejsza w ekstraklasie. Zmienników owszem i brak, ale przy odrobinie szczęścia możemy i jednym składem zajść wysoko.
Jedynym naszym słabym punktem na dziś dla mnie to boki obrony, ale mam nadzieję że Brożek i Burliga jakoś unikną baboli.
A wtedy może nie tylko na Cracoviii będzie komplet w tym sezonie.
|
Myslalem, ze wiekszosc juz tutaj zeszla na ziemie. Miejsce na podium na finiszu uznam za sukces, i wcale nie musi byc 5:1 z piastem, wystarczy 1:0, choc ja obstawiam 0:0