
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent? | |||
| TAK |
|
52 | 65,82% |
| NIE |
|
27 | 34,18% |
| Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
Mi brakowało strzałów z dystansu, aż się prosiło żeby chociaż spróbować, a oni na siłę chcieli przed polem karnym na jeden kontakt. Czy Smuda mógł poza tym zrobić coś więcej w tym meczu? Myślę, że nie. Czepiacie się Boguskiego, ale widocznie ma coś, czego nie ma ani Małecki, ani Sarki, ani Piotrek Brożek. Ubranie jest takie, jakie do dyspozycji są materiały, a Smuda i tak potrafił uszyć dość przyzwoite wdzianko.
Do końca sezonu mamy 5 meczów u siebie i jeżeli dalej będziemy tacy gościnni jak do tej pory, to w kwietniu mamy szansę być blisko pierwszej trójki. |
|
|

|
||||||
|
|