
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent? | |||
| TAK |
|
52 | 65,82% |
| NIE |
|
27 | 34,18% |
| Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 01.2008
Offline |
#11
|
|
Na wyjazdach to raz, a dwa wygrywać wszystko co jest niżej notowane:
zdobycze punktowe z rundy jesiennej z podziałem na miejsca 1-8 i 9-16 Legia 3, Górnik 1, Pogoń 1, Ona 1, Lech 3, Ruch 1, Śląsk 1 = 11 pkt Korona 3, Jaga 1, Piast 3, Lechia 3, Zawisza 0, Zagłębie 3, Widzew 3, Podbeskidzie 1 = 17 pkt Co ciekawe, grając w kartkę (zwycięstwo-porażka-zwycięstwo-porażka......) można się nawet na podium załapać w naszej lidze... |
|
|

|
||||||
|
|