
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła przełamie wyjazdową niemoc w Zabrzu? | |||
| TAK! |
|
29 | 42,65% |
| NIE! |
|
39 | 57,35% |
| Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#20
|
|
Frajerstwo kolejny raz i tyle. Pomijając błąd sędziego to dalej wygrywaliśmy mecz 2-1 i można było spokojnie grać swoje,a może by jedna kontra wyszła i pozamiatane.
Druga sprawa,że jak dwa razy Piotra Brożka obiega Olkowski to wypadałoby,że ktos wpadł na pomysł,żeby go zaasekurować. A jak nie sami wpadli to Smuda wydarł ryja.... Za trzecim razem wiadomo jak to sie skonczylo. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|

|
||||||
|
|