
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła przełamie wyjazdową niemoc w Zabrzu? | |||
| TAK! |
|
29 | 42,65% |
| NIE! |
|
39 | 57,35% |
| Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 09.2003
Skąd: KRAKÓW
Offline |
#11
|
|
Zagraliśmy dobry mecz ale punkty zostały w Zabrzu na analizę gry poszczególnych grajków będzie czas i pora jak głowy ostygną ale liczę na to że następna zbiórka "do puszki" zostanie przeznaczona na opłatę kursu na Marsa dla Małeckiego oczywiście w jedną stronę... TYLKO WISŁA NASZ TS.
|
|
|

|
||||||
|
|