
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Sobotnie spotkanie na R22 zakończy się: | |||
| Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
16 | 32,00% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły! |
|
29 | 58,00% |
| Remisem. |
|
4 | 8,00% |
| Porażką Wisły |
|
1 | 2,00% |
| Głosujących: 50. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#35
|
|
Oceniajac frekwencje trzeba mieć świadomość, że publika nie składa się z samych fanatyków. Po za tym wpływ na nia ma kilka czynników:
1. aktualna gra drużyny 2. cena biletu 3. godziny rozgrywania meczów 4. atrakcyjnośc przeciwnika Polska to nie Hiszpania. Godz. 20.30 jest może dobra dla mieszkańców Krakowa a nie dla kibiców spoza. Tym bardziej w tygodniu lub w niedzielę , kiedy po meczu ok. godz. 23.00 musza wydostać się z miasta i dojechać do celu. Wiadomo wtedy, że przyjadą na mecz tylko najwytrwalsi. Znacznie wyższe frekwencje będą podczas meczów rozgrywanych np. o g. 15.30 czy 18.00. Oczywiście rzecz dotyczy przecietnej ligowej młócki bo wiadomo, przy hicie jest większe parcie ale godziny tez mają znaczenie. |
|
|

|
||||||
|
|