
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#10
|
|
Nie , mgła. Nie słyszałeś nigdy komunikatu ,że zamknęli lotnisko w Balicach z powodu mgły i nie mogą startować ani lądować żadne samoloty ? Już pomijam fakt ,że Balice to lotnisko z prawdziwego zdarzenia ,wyposażone we wszystkie urządzenia naprowadzające ,a mimo wszystko gdy jest mgła jest bezwględnie zamykane.W takich warunkach jest zakaz lądowania i każdy kto się kieruje zdrowym rozsądkiem o tym wie, mimo że Balice są zapewne 10 razy lepiej wyposażone niż lotnisko w Smoleńsku.
|
|
|