
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#11
|
|
Jeśli ktoś nas ocenia, a robią to wszystkie ekipy kibicowskie w Polsce to mówią "Kibice Wisły nie wykupili tyle i tyle karnetów, nie zapełnili stadionu, a tacy byli cwani gdy ich klub odnosił sukcesy" itp
nie kupił ktoś karnetu bo nie moze go przekazac, jeszcze jakies usprawiedliwienia? SKWK, sharks, ultras, nie widzą jakichś poważniejszyhc problemów i wypełniają młyn.. na złosc mamie odmroże sobie nózki i nie pojde na stadion - KARYGODNE MYSLENIE! bo o to wlasnie Tuskowi i wojewodom chodzi, nie klubu wina, że Tusk czy wojewoda są pojebani. Co ma klub zrobic? wydac oswiadczenie " Wy, Tusk i wojewoda od....... ze sie od kibicow".. no dajzesz spokój.. Wlasnie trzeba odwrotnie dzialac, pokazac, ze nas nie przestrasza i wypelniac stadion! jesli Ty postąpujesz inaczej to znaczy ze Tuska i wojewody misja się powiodła, Ty lezysz, a oni triumfuje. Skoro Boniek niewiele moze a ma najwieksza sile, to kluby tym bardziej. Moze sie to kiedys zmieni, bo maja wejsc nowe przepisy ( m.in. helsinska fundacja praw czlowieka ma sie tym zajac, czyli "nagonce na kibicow i ich bezprawnego karania")
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.09.2013 o godz. 12:58.
|
|
|

|
||||||
|
|