
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#9
|
![]() Trochę wiecej precyzji i piątka by siadła. Ale bez podniety, w następnym meczu równie dobrze może być przekonywujące 0:0. Tak, że teraz trochę lodu na głowę. Tak na szybko. Taktyki wielkiej nie ma za to walka jest i trochę gry też jest. Głowacki, ostatnio tak dobrze grał momentami z Marcelo i Cleberem. Nie wiem czy nie życiowa forma (jak utrzyma). Bunoza to gra na jakejś pozycji czy za wolny elektron robi ? Inna sprawa, że dobrze gra, żeby go ktos jeszcze dośrodkowywać nauczył. Stjepanovic strasznie dużo widzi. Ale siadł w drugiej połowie. Brożek lepszy niz przed odejściem, ale nie ma z kim pograć. |
|
|

|
||||||
|
|