El'kabat napisał(a):

|
Pastor po tym co odjebał ostatnio to śmiem twierdzić,że u Smudy już nie zagra. Ewentualnie za parę ładnych miesięcy....
|
Ja prędzej bym przypuszczał, że Smuda celowo wsadził go na minę ( pozycja na której nie grywał ) żeby potem móc gadać że się nie nadaje. Pewnie tylko nie przewidział, ze będzie taki efekt, cały Smuda, przecież od Euro nie zmądrzał.
No i co takiego "odjebał" chciał zablokować strzał z 16 metrów w ostatniej minucie to pojechał na zadzie i cześć, miał nie blokować? Zrobił faul i teraz najłatwiej po nim jechać, mimo że bramkę w 60% zapieprzył bramkarz w 30% mur a Osmanowi z racji zrobienia faulu przypisałbym 10%. Gdyby z wolnego któryś strącił pajęczynę można by winić głównie Chaveza ale tak nie było, czego niektórzy chyba nie zauważają.