
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
Na Twoim miejscu skupiłbym się na trzymaniu kciuków za Sikorskiego. Jak na razie nie widać efektów, musisz zacząć wierzyć w niego jeszcze bardziej, bo już nawet z ławki nie wchodzi. Dyskusje o zawodnikach zostaw - bo ja wiem?.. Komukolwiek innemu? Sam zostań przy wierze w każdą ofiarę losu ściągniętą przez Łysego Jacka jak na prawdziwego fra... Znaczy się - prawdziwego kibica przystało.
Kadra jest jaka jest, a ja tu nawet nie liczę (odpukać) ewentualnych kartek czy kontuzji. Nie jest jednak aż tak tragicznie, bo w naszej lidze tak z 80% końcowego wyniku zależy od ambicji, szczęścia i arbitrów (czyli właściwie też szczęścia, bo gdyby w sytuacjach spornych rzucać monetą, to trafność rozstrzygnięć prawdopodobnie byłaby wyższa). Czyli - Legia na papierze to niby killer, ale pospolite ruszenie w rodzaju Bełchatowa może bez większych problemów wywieźć z Łazienkowskiej trzy punkty (mieli okazje). Z drugiej strony - jak Warszawiakom siądzie, to wrzucą nam czwórkę jak Zagłębie. Jest jeszcze jeden pozytyw - nasz skład jest tak żenująco słaby, że to kto akurat wystąpi rzadko robi różnicę. Są tylko dwa wyjątki od tej reguły: Małecki i Pareiko. Poza nimi można powiedzieć, że mamy bardzo wyrównany skład, w dodatku od początku rundy mocno zmotywowany. Nawet Sikorski zrobił sobie fryzurę "na Wiedźmina".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2013 o godz. 16:11.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
||
|

|
||||||
|
|