
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#1
|
|
RAZEM ZBUDUJMY POTĘGĘ BIAŁĘJ GWIAZDY!
wis.la/nm0u1 ![]() Wstąp do najlepszego TOWARZYSTWA w mieście! Już od 1 marca będzie można zakupić karty członkowskie TOWARZYSTWA SPORTOWEGO WISŁA. Cały przychód ze sprzedaży przeznaczony będzie na rozwój wiślackich sekcji. Karty będą dostępne w kasach TS WISŁA. Miesięczny koszt ich utrzymania to zaledwie 10 zł! Oficjalnie karty dostępne będą od 1 marca, ale już teraz przygotowaliśmy pewną promocję. Pierwsze siedemdziesiąt osób, które w piątek (22 lutego), w dniu meczu euroligi opłaci składkę za 10 miesięcy, otrzyma atrakcyjny upominek! O tym, że warto je posiadać nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jeśli są jednak jacyś niezdecydowani, to zachęcamy ich do obejrzenia poniższego filmiku: =====> wis.la/ks1sw Wyrażamy także swoją wdzięczność dla tych, którzy wspomogą nas za pośrednictwem przelewów bankowych. Dla wszystkich zainteresowanych korzystaniem z tej metody, numer konta: PKO SA III O/Kraków 53 1240 2294 1111 0000 3709 2292 W treści przelewu prosimy wpisywać "na cele statutowe". NIECH LOS WISŁY NIE BĘDZIE CI OBOJĘTNY!
Ostatnio edytowane przez rav : 22.02.2013 o godz. 10:43.
|
|
|

|
||||||
|
|